Materiální sbírka probíhá od 1. 12. do 31. 12. 2016 již tradičně (za což moc děkujeme) v TIC na Masarykově náměstí v pracovní dny v otevírací době od 8.30 do 17 hodin.

Záchytnými kotci, které provozujeme, prošlo letos více než 60 opuštěných či ztracených pejsků. Někteří se u nás moc neohřejí, jiní čekají na nového pána delší dobu. Snažíme se jim pobyt u násco nejvíce zpříjemnit a nyní nám v tom můžete pomoci i Vy. Pokud můžete, darujte: psí konzervy, pelíšky, psí matrace, vodítka, misky, pamlsky (zejména prasečí ouška apod.), granule (ty od prémiové kvality jsou na zimu vynikající, např. Brit, K-9, Royal Canin ...). Budeme Vám všichni vděční za každou drobnost.

Oficiální předání sbírky proběhne ve středu 11. 1. 2017 v 15 hodin přímo v areálu záchytných kotců na ulici Cukrovarská (vedle vjezdu k zoo). Přijďte se podívat na pejsky, zařízení i dárečky od Vás. V případě dotazů se obraťte na naši kolegyni Michaelu Malcherovou, email: Tesky@seznam.cz. Více informací o našem zařízení, aktuálním stavu pejsků a mnoho dalšího najdete na www.zoo-vyskov.cz.

Váš ZOO PARK Vyškov