Ilustrační obrázek na horním panelu stránky

Nejčastější otázky

Ano, ZOO PARK je otevřen denně včetně víkendů a svátků. DinoPark je otevřen v sezóně od jara do podzimu. Podrobnosti naleznete na našich webových stránkách v sekci Vstupné a otevírací doba.

Ano, na našem eshopu si můžete pořídit vstupenku v předstihu. Její platnost je rok. Eshop najdete na této adrese: eshop.zoo‑vyskov.cz

Ano, vstup pro Vaše psí miláčky je povolen, ovšem při dodržení běžných bezpečnostních opatření. Hlavně u větších plemen platí nutnost použití náhubku a vodítka.

Ano, ZOO PARK je otevřen denně včetně víkendů a svátků. DinoPark je otevřen v sezóně od jara do podzimu. Podrobnosti naleznete na našich webových stránkách v sekci Vstupné a otevírací doba.

Prosím zkontrolujte si, že vaše platba byla dokončena ‑ vstupenky se odešlou až po připsání financí na účet zprostředkovatele. Případně zkontrolujte složky "nevyžádaná pošta" či "spam" zda se vám lístky nezatoulaly. Pokud vstupenky i přes to nedorazily, prosím napište nám email na adresu: eshop@zoo‑vyskov.cz a určitě spolu vše zdárně vyřešíme.

Ne, toto opravdu není možné ‑ DinoPark se nachází v místě, kde není možné kapacitně vybudovat dostatečné parkovací stání. Nicméně pevně věříme, že obzvláště pro děti, je jízda vláčkem vyhledávaným zážitkem.

  • před nádražím ČD se dáte doprava, dojdete asi po 200 m k autobusovému nádraží, které máte po levé ruce
  • pod kopcem na křižovatce přejdete a pokračujete dále po chodníku a autobusové nádraží máte stále po levé ruce
  • na přechodu přejdete směrem k supermarketu LIDL a pokračujete dál tak, abyste supermarket měli po pravé ruce
  • pokračujete dále stále stejným směrem, vpravo budete mít stavebniny a dlouhou zeď
  • u křižovatky ve tvaru písmene "T" zatočíte doprava a hned zase doleva a před sebou již vidíte parkoviště a vstup do ZOO PARKU a DINOPARKU VYŠKOV. Celá cesta trvá asi 10 minut.
  • zde si můžete stáhnout kreslenou mapu pro děti
  • trasa v mapách

V případě, že jste zde nenalezli odpoveď na své otázky, neváhejte se na nás obrátit.

Využít můžete například některý z našich kontaktů:

Či některou z našich sociálních sítí: