Ilustrační obrázek na horním panelu stránky

Služby návštěvníkům

Parkoviště u ZOO pojme na 140 aut a 3 autobusy. Parkovné do jedné hodiny je zdarma, na 24 hodin stojí 50 Kč. Platí se hotově nebo kartou v automatické pokladně či na pokladně u vstupu do ZOO PARKU.

Při příjezdu na parkoviště si vytiskněte parkovací lístek. První hodina parkování je zdarma, stačí přiložit lístek u brány na výjezdu.  Uhrazený parkovací lístek se přikládá tamtéž.

V době od 20.00 do 9.00 je parkovací automat skrytý za bezpečnostní mříží ve vstupu, výjezd je tedy bezplatný, stačí přiložit u brány ve výjezdu neuhrazený parkovací lístek.

Jestliže se vám stane, že parkoviště bude zaplněno, využijte naše záložní parkoviště (platba pouze hotově) nebo některé z veřejných městských parkovišť, která jsou od ZOO vzdáleny maximálně 5 minut chůze.

Obě parkoviště jsou nehlídaná, platí se za parkovací místo.

Nemusíte stát v dlouhé frontě, využijte automatickou pokladnu u vstupu do ZOO. V této pokladně je možné platit kartou i hotovostí.

Dále je možné využít automatické pokladny na parkovišti, která ovšem akceptuje pouze platby kartou.

Mezi Hanáckým statkem a expozicí andulek, u východu ze ZOO do Zámecké zahrady, najdete od jara 2022 nové Bistro U statku. Jeho nabídka vychází z tradiční hanácké kuchyně, takže si zde pochutnáte například na erteplácích (bramborových plackách), sladkých knedlících nebo na knedlících chlupatých (s uzeným a zelím). Nabídka myslí i na vegetariány, vegany, celiaky, ale samozřejmě i na děti. Kromě dětských porcí je pravidelně součástí nabídky také kvalitní polévka nebo veganské zeleninové rizoto. Nechybí ani oblíbený párek v rohlíku s hovězím bezlepkovým lahůdkovým párkem. Osvěží vás lahodná jogurtová nízkosacharidová zmrzlina Hollandia, najdete zde i zmrzlinu vodovou i bezlaktózovou. Na čepu Slavkovský pivovar, v hlavní sezóně i točené nealko pivo. Domácí limonády, KOLI limonády z Kolína a jiné pochutiny. Toto občerstvení nabízí také místa k sezení včetně zastřešené části a WC (bezbariérové WC s přebalovacím pultem najdete u pokladny ZOO).  Platit lze kartou i hotově.

Možnost objednání občerstvení a rezervace míst pro větší skupiny a školy. Nutnost potvrzení objednávky nejméně 3 pracovní dny předem. Nabídku naleznete pod tímto odkazem.

Mgr. Kateřina Bilíková, 777 668 139, bistro@zoo‑vyskov.cz 

Běžná otevírací doba (může se lišit dle počasí)

  • duben–červen: 10–16 hodin (do poloviny května pouze víkendový provoz)
  • červenec, srpen: 10–17 hodin, o víkendech 10–18 hodin,
  • září: 10–16 hodin (pouze víkendový provoz a svátek)

Nástupiště se nachází vpravo za vstupem do ZOO PARKU. Doprava do DinoParku není možná žádným jiným způsobem. DinoExpres odjíždí každých 20 až 30 minut dle vytíženosti.

Prodejna se nachází u vstupu do ZOO.

WC, WC pro handicapované. Místnost pro rodiče s dětmi vybavená přebalovacím pultem je umístěna vlevo za vstupem do ZOO PARKU.

Nově nabízíme držitelům celoročních vstupenek ve formě plastové karty možnost jejich kontroly na našich webových stránkách www.zoo‑vyskov.cz/permanentky. Po zadání čísla karty si můžete ověřit počet zbývajících volných vstupů.

V případě, že jste zde nenalezli odpoveď na své otázky, neváhejte se na nás obrátit.

Využít můžete například některý z našich kontaktů:

Či některou z našich sociálních sítí: