Partneři

Partneři


Dům přírody Moravského krasu

Dům přírody Moravského krasu

Dům přírody Moravského krasu je moderní návštěvnické středisko se zábavně‑naučnou vnitřní i venkovní expozicí a 3D kinem. Můžete se tu aktivně zapojit do jeho poznávání a objevování. Expozice Domu přírody vyprání příběh krajiny Moravského krasu od jejího vzniku až po současnost.

http://www.dumprirody.cz/moravsky-kras/

Kovozoo

Kovozoo

KOVOZOO Staré Město je jediná kovová zoo v Evropě, vznikla 21.4.2012 a nachází se v zajímavém a netradičním prostředí zrekonstruovaného areálu bývalého cukrovaru ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Spatříte zde mnoho jedinečně propracovaných zvířat v životní velikosti vyrobených z kovového odpadu. Svojí propracovaností a dokonalostí překvapují mnoho našich návštěvníků. V současné době KOVOZOO obývá více než 250 zvířat a stále se rozrůstá.

http://www.kovozoo.cz/

Zámek Slavkov – Austerlitz

Zámek Slavkov – Austerlitz

Jak to vypadalo uprostřed jedné z nejkrvavějších bitev v evropských dějinách? Jak těžká a složitá je šavle nebo puška ruského, francouzského či rakouského vojáka? Proč město, známé v Čechách, na Moravě a ve světě i pod názvem Austerlitz, tolik přitahovalo významné osobnosti a rody? Nejen to můžete zjistit a prožít ve zrekonstruovaných zámeckých konírnách a jízdárnách na Zámku Slavkov - Austerlitz, kde je otevřená nová expozice s názvem Austerlitz - malé město velkých dějin.

http://www.zamek-slavkov.cz/

Jungle park

Jungle park

Jungle park je lanové centrum nacházející se v samém srdci Brna. Rozléhá se v nádherném prostředí lesa kolem řeky Svratky. Jeho poloha v bezprostřední blízkosti městského koupaliště Riviéra a BVV z něj dělá pro svou dostupnost atraktivní místo pro aktivní odpočinek dětí i dospělých.

http://www.junglepark.cz/

Permonium

Permonium

PERMONIUM® tematický park s příběhem je moderní park pro aktivní návštěvníky. Park vznikl na základě oslavanských pověstí o 6 oslavanských permonech na území bývalého rosicko-oslavanského revíru. Jedná se převážně o technické atrakce v duchu hornických tradic, mapující vznik černého uhlí od počátku prvohor – znázorňuje jezero, sopka, až do dnešní informační doby – virtuální setkání v šachthale těžní věže v interaktivní hře Magic permon. Jednoduše řečeno – na své si zde přijdou nejen rodiny s dětmi různého věku, ale také soutěživé týmy, páry i jednotlivci.

http://www.permonium.cz/

Rádio Petrov

Rádio Petrov

Brněnské pohodové rádio.

http://www.radiopetrov.com/

Hotel Selský dvůr

Hotel Selský dvůr

Jsme hotel s rodinnou a přátelskou atmosférou nacházející se jen pár minut od historického centra v klidné části města Vyškov.

http://www.selskydvur.eu/

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna byla zřízena dnem 1. ledna 1992. S téměř 6 miliony klientů jsme i v konkurenci šesti dalších stále největší zdravotní pojišťovnou v České republice

https://www.vzp.cz

Česká Obec

Česká Obec

Aplikace je určena občanům, kteří mají zájem o informace z měst, obcí nebo městských částí a to maximálně přehlednou a jednoduchou formou. Cílem není nahradit webové stránky obcí se vším jejich obsahem, ale být rychlým informačním kanálem o aktuálním dění. Obsah aplikace tvoří samy obce a naleznete v ní všechny důležité informace, akce, sportovní či kulturní události. Jde o informace, které jsou důležité právě pro vaše klidné a příjemné bydlení.

http://www.ceskaobec.cz/

Český svaz chovatelů, Krajské sdružení Jihomoravského kraje

Český svaz chovatelů, Krajské sdružení Jihomoravského kraje

ZOO PARK Vyškov uzce spolupracuje s ČSCH drůbeže a králíků při výběru a doplňování plemen do venkovních expozic králíků, hrabavé a vodní drůbeže.

https://www.chovatelejmk.cz/