Ilustrační obrázek na horním panelu stránky

Služby návštěvníkům

Parkoviště u ZOO PARKU

Pojme na 140 aut a 3 autobusy. Parkovné do jedné hodiny je zdarma, na celý den 50 Kč. Při příjezdu na parkoviště si vytiskněte parkovací lístek. První hodina parkování je zdarma, stačí přiložit lístek u brány na výjezdu. Parkovné na 24 hodin stojí pouze 50 Kč. Platí se hotově nebo kartou v automatické pokladně u vstupu do ZOO PARKU podle pokynů na displeji. Uhrazený parkovací lístek se přikládá u výjezdu z parkoviště. V době od 20.00 do 9.00 je parkovací automat skrytý za bezpečnostní mříží ve vstupu, výjezd je tedy bezplatný, stačí přiložit u brány ve výjezdu neuhrazený parkovací lístek. Jestliže se vám stane, že parkoviště bude zaplněno, využijte naše záložní parkoviště (platba pouze hotově) nebo některé z veřejných městských parkovišť, která jsou od ZOO vzdáleny maximálně 5 minut chůze. Obě parkoviště jsou nehlídaná, platí se za parkovací místo.

Automatická pokladna

Nemusíte stát v dlouhé frontě, využijte automatickou pokladnu u vstupu do ZOO. Pokladna umožňuje i platby platební kartou a uhrazení poplatku za parkování.

Terasa s občerstvením u dětského hřiště

Bistro U Statku

Mezi Hanáckým statkem a expozicí andulek, u východu ze ZOO do Zámecké zahrady, najdete od jara 2022 nové Bistro U statku. Jeho nabídka vychází z tradiční hanácké kuchyně, takže si zde pochutnáte například na erteplácích (bramborových plackách), sladkých knedlících nebo na knedlících chlupatých (s uzeným a zelím). Nabídka myslí i na vegetariány, vegany, celiaky, ale samozřejmě i na děti. Kromě dětských porcí je pravidelně součástí nabídky také kvalitní polévka nebo veganské zeleninové rizoto. Nechybí ani oblíbený párek v rohlíku s hovězím bezlepkovým lahůdkovým párkem. Osvěží vás lahodná jogurtová nízkosacharidová zmrzlina Hollandia, najdete zde i zmrzlinu vodovou i bezlaktózovou. Na čepu Slavkovský pivovar, v hlavní sezóně i točené nealko pivo. Domácí limonády, KOLI limonády z Kolína a jiné pochutiny. Toto občerstvení nabízí také místa k sezení včetně zastřešené části a WC (bezbariérové WC s přebalovacím pultem najdete u pokladny ZOO).  Platit lze kartou i hotově.

Možnost objednání občerstvení a rezervace míst k sezení u provozní bistra. Nutnost potvrzení objednávky nejméně 3 pracovní dny předem.

Mgr. Kateřina Bilíková, 777 668 139, katka@kavateam.cz

Běžná otevírací doba (může se lišit dle počasí)

  • duben–červen: 10–16 hodin (do poloviny května pouze víkendový provoz)
  • červenec, srpen: 10–17 hodin, o víkendech 10–18 hodin,
  • září: 10–16 hodin (pouze víkendový provoz a svátek)

DinoExpres

Nástupiště se nachází vpravo za vstupem do ZOO PARKU. Doprava do DinoParku není možná žádným jiným způsobem. DinoExpres odjíždí každých 20 až 30 minut dle vytíženosti.

Prodejna suvenýrů

u vstupu do ZOO.

Sociální zázemí

WC, WC pro handicapované. Místnost pro rodiče s dětmi vybavená přebalovacím pultem je umístěna vlevo za vstupem do ZOO PARKU.

Roubený přístřešek

k odpočinku a skrytí před nepříznivým počasím, naproti Babiččina dvorečku.

WiFi připojení pro návštěvníky zdarma

Celoroční vstupenky (permanentky)

Nově nabízíme držitelům celoročních vstupenek ve formě plastové karty možnost jejich kontroly na našich webových stránkách www.zoo‑vyskov.cz/permanentky. Po zadání čísla karty si můžete ověřit počet zbývajících volných vstupů.

Atrakce pro děti