Ilustrační obrázek na horním panelu stránky

Před návštěvou

Vážení návštěvníci,

Váš zájem o ZOO PARK a DinoPark ve Vyškově nás neskonale těší. Zde Vám přinášíme pár rad k Vaší návštěvě u nás.

  • Pokud si chcete čekání při vstupu zkrátit, doporučujeme nákup vstupenek již před cestou na: https://eshop.zoo-vyskov.cz/. V mailu pak budete mít přímo QR kódy pomocí nichž projdete přes turnikety.
  • Vytíženost ZOO PARKU lze sledovat online na naší google stránce – sekce Oblíbené časy (odkaz zde: https://bit.ly/3yr9V8d). Případně lze také nahlédnout na naše webkamery pro přesnější představu o aktuálních čekacích dobách (pokladna: https://bit.ly/3ymIRXA, nástupiště DinoExpresu: https://bit.ly/3yO2ZDn).
  • Snažíme se Vám usnadnit příjezd, parkování i samotný vstup do ZOO PARKU. Na letní sezónu jsme opět zajistili odstavné záložní parkoviště 200 m od vstupu, kde můžete za snížené parkovné nechat své vozy v případě plného parkoviště u zoo. U vstupu je instalovaná automatická pokladna, kde můžete platit jak hotově, tak kartou. Parkovné lze nově zaplatit i při nákupu vstupenek na pokladně při vstupu do zoo. Není tedy nutné jej hradit až po návštěvě.
  • Cesta do DinoParku je zabezpečena Dinovláčky, v případě vysoké návštěvnosti doplňujeme provoz Dinobusem. V letošní sezóně jsme posílili náš vozový park o nové tahače – v provozu jsou nyní 3 soupravy Dinovláčků.
  • U vstupu do zoo je nově instalovaná informační obrazovka. V případě jakýchkoliv výpadků v dopravě či jiných nečekaných situacích budeme tyto informace promítat zde.
  • V ZOO PARKU vedle Hanáckého statku je nově zbudované Bistro, kde vás rádi obsloužíme. Jsou zde k prodeji vynikající lokše, ovocné knedlíky aj. V prostorách ZOO PARKU i DinoParku se nachází několik občerstvení, které nově přijímají i platby kartou.

Chceme Vás touto cestou ubezpečit, že i nadále pracujeme na zvyšování Vašeho komfortu v ZOO PARKU.

Děkujeme za přízeň.

ZOO PARK Vyškov