Ilustrační obrázek na horním panelu stránky

Před návštěvou

Vážení návštěvníci,
Váš zájem o ZOOPARK a DINOPARK ve Vyškově nás neskonale těší.

? Pokud si chcete čekání při vstupu zkrátit, doporučujeme nákup vstupenek již před cestou na: https://eshop.zoo-vyskov.cz/ . V mailu pak budete mít přímo QR kódy pomocí nichž projdete turnikety.

? Vytíženost ZOOPARKU lze sledovat online na naší google stránce: https://bit.ly/3yr9V8d Případně lze nahlédnout pro představu aktuálních čekacích dob na naše webkamery - pokladna: https://bit.ly/3ymIRXA, nástupiště: https://bit.ly/3yO2ZDn

? Snažíme se Vám usnadnit příjezd, parkování i samotný vstup do ZOOPARKU. Na letní sezónu jsme opět zajistili odstavné záložní parkoviště 200 m od vstupu, kde můžete za snížené parkovné nechat své vozy. U vstupu je instalovaná automatická pokladna, kde můžete platit jak hotově, tak kartou.

? Cesta do DINOPARKU je zabezpečena Dinovláčky, v případě vysoké návštěvnosti Dinobusem. V nejbližších dnech posílí náš vozový park nové tahače, v provozu pak budou 3 soupravy Dinovláčků.

? V ZOOPARKU vedle Hanáckého statku je nově zbudované Bistro, kde vás rádi obsloužíme. Jsou zde k prodeji vynikající lokše, ovocné knedlíky aj. V prostorách ZOOPARKU i DINOPARKU se nachází několik občerstvení, prosím mějte se sebou dostatek hotovosti, většina z nich nepřijímá karty

Včerejší sváteční den byl u nás úspěšný, co se týče počtu návštěvníků. Bohužel se nám nevyhnula nečekaná řada obtíží. Výpadek internetového spojení a prasklá pneumatika na tahači způsobila pomalejší odbavení na pokladně i na cestě do DINOPARKU. Chyba na automatické pokladně pak již tak složité situaci skutečně nepomohla.

Chceme se Vás touto cestou ubezpečit Vás, že i nadále se pracujeme na zvyšování Vašeho komfortu v ZOOPARKU.

Děkujeme za pochopení.

ZOO PARK Vyškov