Ilustrační obrázek na horním panelu stránky

Parkování u ZOO

Vážení návštěvníci,

moc nás těší stoupající zájem o návštěvu našeho zoo. Věnujte prosím pozornost novinkám ohledně parkování v letních měsících.

Máme pro Vás připravené parkoviště () před vstupem do zoologické zahrady, které je opatřené automatickou závorou a počítadlem parkovacích míst. Parkovné stojí 50,-- Kč/den a hradí se v automatické pokladně ve vstupu do zoo u suvenýrů.

Pro posílení parkovacích míst jsme připravili travnaté parkoviště () s obsluhou, které je vzdálené od zoologické zahrady 300 m, a ze kterého pohodlně dokráčíte po chodníku do zoo. Cena stání je 30,-- Kč/den a je hrazeno při vjezdu na parkoviště. P2 je v provozu pouze o víkendech, od července do konce srpna jej můžete využívat každý pracovní den. Po zaplnění parkoviště () budete směrovacími cedulemi navedeni k parkovišti ().

Travnaté parkoviště naleznete zde: https://goo.gl/maps/t117PzJPY1evuMWu5

Jelikož není v silách personálu dohlížet na každý zaparkovaný automobil, ZOO PARK Vyškov neručí za škody způsobené na parkovišti. Parkujte, prosím, tak, abyste nezpůsobili škodu sobě ani druhým a zamykejte si svoje automobily.