Mikulášským odpolednem budou provázet rozpustilí čertíci. Cestou posetou čertovskými úkoly se dostanete až do pekla a následně do nebe. A možná přijde i Mikuláš… Ve spolupráci s žáky ZŠ Nádražní (ZOO action team).

Program:

- od 16. hodin je otevřena cesta do pekla, která je poseta zapeklitými čertovskými úkoly, setkání s Luciferem, anděly a Mikulášem (vstup na akci nejpozději v 17. hodin)

- 7. VÁNOČNÍ LÉTAJÍCÍ JARMARK - bazar hraček, knížek, dárků, prodej cukroví a jiných dobrot,   hudební vystoupení vyškovské kapely Maggots, fotokoutek a tvořivé dílničky pro děti

s ateliérem Létající šnek v areálu Hanáckého statku.

 

7. VÁNOČNÍ LÉTAJÍCÍ JARMARK

Zveme Vás na již tradiční jarmark řemeslníků a domácích tvořivců + bazar hraček, knížek a dárků (Které se Vám nehodí,ale jiné mohou potěšit.) + ochutnávku  nejrůznějších dobrot, lahodných nápojů + koncert vy&sca ron;kovs ké kapely Maggots + PF fotokoutek + tvořivé dílny s ateliérem Létající šnek a mnohé jiné. Současně s jarmarkem proběhne v ZOO Vyškov akce Kulíškárny. Vstup pouze na jarmark je zdarma. Zápisné pro prodejce: 150 Kč (bazárkoví), 250 Kč (jarmareční), 350 Kč (komerční).