V letošním roce se ještě chceme ohlédnout za loňským padesátým výročím našeho zooparku. Rádi bychom na podzim uspořádali výstavu z historie naší zoo z fotografií od vás, našich návštěvníků.

Nejde nám o umělecké nebo technicky dokonalé fotografie. Naopak, rádi bychom shromáždili a vystavili autentické fotografie z rodinných archivů. Našim cílem je shromáždit kolekci fotografií z různých časových období – od založení zoo až po dnešek. Máme zájem o fotografie barevné i černobílé, s lidmi i bez lidí, se zvířaty nebo bez nich. Jedinou podmínkou zkrátka je, aby byla fotografie pořízena v areálu našeho zooparku.

Fotografie nám můžete posílat v digitální podobě na e-mail zoopark@zoo-vyskov.cz nebo přinést mezi 8. a 14. hodinou do kanceláře zoo Pavlu Klvačovi. Fotografie vám budou po okamžitém naskenování ihned vráceny.

Všichni zapojení do soutěže od nás dostanou osobní pozvánku na vernisáž výstavy, která proběhne na podzim letošního roku (termín bude včas upřesněn) ve stodole Hanáckého statku. Majitelé poskytnutých fotografií budou zařazeni do losování o tematické ceny – publikace o histiorii zoo, volné vstupenky do zooparku a dinoparku, med od našich včel a další.

Fotografie prosím doplňte datem pořízení, jménem autora a poštovní a e-mailovou adresou a jménem majitele snímku. Pokud přidáte několik napsaných řádků příběhu, na který v souvislosti s naší zoo vzpomínáte, budeme rádi (podmínkou to však není).

fotosoutez_web