Ilustrační obrázek na horním panelu stránky

7. Vánoční sbírka pro opuštěné pejsky

Záchytnými kotci v roce 2019 prošlo bezmála 60 opuštěných či ztracených psů.

Snažíme se jim u nás pobyt co nejvíce zpříjemnit a opět nám v tom můžete pomoci i Vy! A jak na to? Pokud budete chtít, rádi od Vás přijmeme psí konzervy, pelíšky, deky, vodítka, misky, pamlsky (zejména žvýkací) a granule (ty od prémiové kvality jsou na zimu pro pejsky nejlepší). Budeme Vám nesmírně vděční za každou drobnost.

Materiální sbírka probíhá od 2.12.2019 do 31.12.2020 opět tradičně (za což velice děkujeme) v TIC na Masarykově náměstí v pracovní dny v otevírací době od 8:30 – 17:00.

Oficiální předání sbírky proběhne v úterý 14.1.2020 v 15 hodin přímo v areálu záchytných kotců na ulici Cukrovarská (vedle parkoviště ZOO). Přijďte se podívat na pejsky, náš areál s kotci i dárečky od Vás.

V případě dotazů se obraťte na naši kolegyni Ing. Michaelu Malcherovou, e-mail.: zoopark@zoo.vyskov.cz. Více informací o našem zařízení, aktuálním stavu pejsků a mnoho dalšího najdete na www.psivyskov.wbs.cz a na facebooku Záchytné stanice Vyškov.

Chovatelské potřeby – OD Kojál, tak jako každý rok, přislíbily všem, kdo u nich na prodejně zakoupí dárky do této sbírky, darovat k nákupu navíc ještě nějakou dobrotu pro pejsky. Stačí se při nákupu zmínit o tom, že je to po pejsky ze záchytné stanice Vyškov.

Váš ZOO PARK Vyškov