Ilustrační obrázek na horním panelu stránky

6. vánoční sbírka pro opuštěné pejsky

Záchytnými kotci v roce 2018 prošlo bezmála 50 opuštěných či ztracených pejsků. Někteří se u nás moc neohřejí, jiní čekají na nového pána delší dobu. Snažíme se jim pobyt u nás co nejvíce zpříjemnit a opět nám v tom můžete pomoci i Vy. Pokud můžete, darujte: psí konzervy, pelíšky, deky, vodítka, misky, pamlsky (zejména prasečí ouška apod.), granule (ty od prémiové kvality jsou na zimu vynikající). Budeme Vám všichni vděční za každou drobnost.

Materiální sbírka probíhá od 3.12. do 31. 12. 2018 již tradičně (za což moc děkujeme) v TIC na Masarykově náměstí v pracovní dny v otevírací době od 8:30 do 17 hodin.

Oficiální předání sbírky proběhne v úterý 15. 1. 3019 v 15 hodin přímo v areálu záchytných kotců na ulici Cukrovarská (vedle parkoviště ZOO). Přijďte se podívat na pejsky, zařízení i dárečky od Vás. V případě dotazů se obraťte na naši kolegyni Michaelu Malcherovou, email: Tesky@seznam.cz. Více informací o našem zařízení, aktuální stavu pejsků a mnoho dalšího najdete na www.zoo-vyskov.cz a na facebooku Záchytná stanice Vyškov.

Děkujeme Váš ZOO PARK Vyškov